Ana sayfa

Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Shandong liyang plastik kalıplama co., ltd.founded 2002 yılında, 65 milyon yuan kayıtlı sermaye, Firmamız 136000 metrekarelik bir alanı ve 60000 metrekarelik İnşaat alanını kapsamaktadır, Biz Linyi bir ticari ve lojistik şehir bulunmaktadır.Son on yıldan fazla bir süre içinde, şirket denemeler ve zorluklar yaşadı ve üstesinden gelmeyi başardı ve şirketin öncü ruhunu, dürüstlüğünü ve sürekli agresif girişimcilik ruhunu gösteren markayı iyi geliştirdi.liyang her zaman aşağıda olmayı unutmayın. -Dünya, ölçeği, birinci sınıf markayı, birinci sınıf ekibi, birinci sınıf stratejik hedefi gerçekleştirmek için bilimsel gelişme kavramı tarafından yönlendirilecek, en rekabetçi endüstrinin en iyi şirketleri haline gelecektir.

 

Şirketimiz, büyük tedarik lojistik bağlantı işletmelerinin entegrasyonu için tek üretim, satış, kiralama tepsisi koleksiyonudur, “Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi” ödülünü kazandı, ürüne “shandong eyaleti ünlü markası” verildi. ''Şirketim şu anda 50'den fazla ürün patentine, 30'dan fazla büyük ölçekli enjeksiyon kalıplama makinesine, 300'den fazla on bin adet plastik palet ve diğer plastik ürünlerin yıllık üretimine, 500000'e sahiptir, firmamız en büyük plastik üreticisidir. palet.

 

Firmamızın ürünleri de dahil olmak üzere ürün araştırma ve geliştirme, kalite kontrol ve benzeri uzun yıllar birikmiş güçlü avantajlardaki firmamıza dayanarak. ), Yanghe, cofco, Çin'de depolama ve ulaşım, Çin Ulusal Nükleer Şirketi, Çin demiryolu yönetimi, halkın kurtuluş ordusu birlikleri ve benzeri birçok müşteri hemfikir, şirketin verimli yönetimi, ileri teknoloji ve ekipmanı var. Kullanıcılara sağlamak için sıkı kalite güvencesi yüksek kaliteli ürün ve hizmet kiralama işlemleri ile.

 

“Müşterinin umudunu anlattı, ürün kalitesini iyileştir” kalite politikamızdır. Ürünlerimizin ihtiyaçlarınızı karşılayamaması durumunda isteğinize göre yapabiliriz.Uzun vadeli istikrarlı işbirliği ilişkileri kurmak için sizinle birlikte çalışmak istiyoruz. Şirketler, sizinle içtenlikle işbirliği yapmayı, ortak gelişmeyi, bir kazan-kazan durumu yaratmayı umarak, ürün kalitesine, kurumsal itibara bağlılığa dikkat ediyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Firmamız 2002 yılında 100 milyon yuan RMB kayıtlı sermaye, 350'den fazla personel ile kurulmuş olup, tesis 150.000 metrekarelik bir alanı ve 80000 metrekarelik inşaat alanını kapsamaktadır.2002 yılından bu yana, esnek yönetim ve sürekli bağımsız yenilik ile şirketimiz hızlı bir gelişme ile büyüyor, maksimum 5500 ton enjeksiyonlu 100'den fazla plastik enjeksiyon makinesi seti, 200 milyon yuan toplam varlığa ulaştı.plastik paletler, devirme kasaları ve plastik çöp kovası gibi üç seride LIYANG markalı 600'den fazla model.

Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : LİYANG

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 30000000-50000000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shandong Liyang Plastic Molding Co., Ltd. Sertifikalar